Zawsze szukamy nowych talentów do naszego zespołu.

Zapytaj czy mamy odpowiednie stanowisko pracy dla Ciebie.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

MAGAZYNIER

Oddział: Pruszków / Moszna Parcela

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie
  • Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych
  • Załadunki i rozładunki samochodów oraz przygotowanie wysyłek do klienta
  • Obsługa wózków widłowych
  • Prowadzenie dokumentacji w systemie magazynowym

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ( mile widziane)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższego formularza zgłoszeniowego  bądź na adres e-mail:biuro@logmaster.pl z dopiskiem w tytule: „Aplikacja – Magazynier”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prześlij swoje CV