Wspieramy tych którzy ratują życie!
Zostaliśmy głównym partnerem logistycznym Fundacji GOPR – fundacja.gopr.pl

Głównym celem statutowej działalności Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego jest niesienie pomocy w górach ludziom, których zdrowie lub życie jest zagrożone,  zapobieganie wypadkom w górach oraz ochrona środowiska górskiego.

Obszar, jaki zabezpiecza GOPR to pasma gór polskich od Karkonoszy poprzez Jurę Krakowsko — Częstochowską do Bieszczad, o łącznej powierzchni 20.410 km 2. To 7.200 km szlaków turystycznych i ponad 200 urządzeń narciarskich. GOPR zatrudnia 102 ratowników etatowych, a wspomaga ich 1345 ratowników ochotników i 204 kandydatów na ratowników.

Cieszymy się, że Hillwood buduje też i dla nas! – hillwood.pl
Hillwood to jedna z największych firm z branży nieruchomości, która od 25 lat budujei inwestuje na całym świecie. W tym czasie zrealizowała wiele przełomowych projektów, z których dziś dumni są nie tylko ich twórcy, ale przede wszystkich użytkownicy i lokalne społeczności.

W Polsce koncentruje się na działalności związanej z zakupem, finansowaniem i budową magazynów oraz obiektów przemysłowych z przeznaczeniem pod długoterminowy wynajem. Od 2014 roku stworzyli bogaty portfel obiektów magazynowych oraz dedykowanych projektów BTS obejmujący łącznie ponad 300 000 m².

Naszym partnerem od komunikacji internetowej jest firma Virtualnetia – virtualnetia.com

Dzisiaj komunikacja internetowa ma ogromne znaczenie w każdym obszarze biznesu, dlatego współpracujemy z profesjonalistami w tej dziedzinie. 

Virtualnetia to profesjonalne usługi dla firm i instytucji w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych, indywidualne projekty graficzne, responsywne i funkcjonalne rozwiązania dopasowane do potrzeb – integracja z systemami zewnętrznymi i magazynem.