Nasza Misja:

„Rozwiązujemy problemy związane z logistyką. Pewnie możesz zrobić wiele sam, ale wiedz, że dołożymy wszelkich starań, abyś osiągnął wyraźną przewagę na rynku. Tworzymy zespół, który potrafi kreować, rozwijać i motywować wyjątkowych ludzi po to, by wspólnie osiągnąć pozycję międzynarodowego lidera usług logistycznych.”

Nasza Historia:

Na rynku usług logistycznych działamy od 1993 roku. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży usług logistycznych i celnych. Od początku istnienia nasza uwaga zawsze jest skupiona na zadowoleniu i satysfakcji Klienta. Nieustannie dostosowujemy struktury firmy do zmieniających się potrzeb i warunków. Oferujemy usługi najwyższej jakości, zapewniające naszym klientom minimalizację kosztów. Zatrudniamy pracowników posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w organizacji i obsłudze procesów logistycznych.

Zdobyte przez lata doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie dobrej i silnej pozycji na rynku usług logistycznych.

Wywiad z PracujwLogistyce.pl

Miło nam poinformować, że portal PracujwLogistyce.pl w ramach cyklu Poznajmy Polskie Firmy TSL zamieścił wywiad z naszym prezesem i jednocześnie założycielem Logmaster Tadeuszem Redykiem. Pełen wywiad dostępny tutaj!

Tadeusz Redyk
Andy
Himalaje

Zaufali Nam: